22 січ. 2020

«Різдвяні Святки у «Кріпиші»»

Коли приходить зима та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят.
2 січ. 2020

Новорічний калейдоскоп у «Кріпиші»

Новорічні свята – це чудова нагода отримати подарунки, позитивні емоції та продемонструвати свої таланти.
5 груд. 2019

День відкритих дверей у «Кріпиші»

Щорічно в дошкільному навчальному закладі №49 «Кріпиш» міста Бахмут проводиться День відкритих дверей.
28 лист. 2019

Робота консультпункту «Рік перед школою» в ДНЗ №49 «Кріпиш»

Вступ до школи - це переломний момент не тільки в житті кожної дитини, але і в цілому всієї родини.
19 лист. 2019

«Осінні свята у «Кріпиші»»

Золота осінь – це найкрасивіша пора року, коли в нашому закладі «Кріпиш» традиційно проводяться осінні свята та розваги.
12 лист. 2019

«Кріпишата» вивчають правила пожежної безпеки

На заклад дошкільної освіти покладається відповідальність за цілеспрямоване формування в дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.
1 лист. 2019

Майстер-клас для вчителів-логопедів

У сучасному суспільстві все більше зростає інтерес до арттерапії як методу зцілення за допомогою творчості.
8 жовт. 2019

Осінній пікнічок у «Кріпиші»

Другий рік поспіль у закладі дошкільної освіти «Кріпиш» міста Бахмут проводиться розвивальний пікнік, який має на меті згуртувати дітей старшого віку та батьків на початку нового навчального року.
2 вер. 2019

1 вересня у «Кріпиші»

Святковий День знань у нашому садочку розпочався з веселої ранкової гімнастики, яку дошкільнята зробили разом з улюбленими героями мультфільмів.
25 черв. 2019

Як «Кріпишата» працівників санепідстанції вітали

У червні традиційно проходить святкування Дня медичного працівника.