Новорічний калейдоскоп у «Кріпиші»

2 січ. 2020
Новорічні свята – це чудова нагода отримати подарунки, позитивні емоції та продемонструвати свої таланти.

Вихованці дошкільного навчального закладу №49 «Кріпиш» міста Бахмут в очікуванні справжнього зимового дива взяли участь у святкових ранках.

Керівники музичні Ірина Ісаєва та Олена Багдасарян підготували цікаві сценарії, які передбачали прихід Баби Яги, Снігуроньки, Клокмайстра, Сніговичка і, звісно, символу 2020 року – Пацюка.

«Новорічний калейдоскоп» склали сучасні українські пісні, танці, цікаві вірші, інтерактивні ігри з дітьми та батьками і традиційні хороводи в новій обробці. Діти отримали позитивний заряд і довгоочікувані подарунки від Діда Мороза.

Бажаємо дошкільнятам та їх батькам зустріти Новий рік з хорошим настроєм та вірою в диво!