«Кріпишата» вивчають правила пожежної безпеки

12 лист. 2019
На заклад дошкільної освіти покладається відповідальність за цілеспрямоване формування в дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

У жовтні наш садочок в рамках проведення місячника «Обережно, вогонь!» провів посилену роботу з навчання дітей правилам пожежної безпеки.

Метою проведення місячника було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань формування в кожного вихованця активної життєвої позиції щодо збереження власного здоров’я, вироблення в дітей дошкільного віку умінь та навичок захисту свого життя під час пожежі.

Педагоги закладу оновили куточки безпеки в групах, провели низку тематичних занять, дидактичних, сюжетно-рольових, театралізованих, конструктивно-будівельних ігор, конкурси, естафети, прогулянки тощо. Найцікавішими в цьому році стали заняття із зображувальної діяльності, де діти змогли проявити свої творчі здібності. Для вивчення якості роботи впродовж місяця на початку листопада було проведено підсумкову розвагу «Юні пожежні поспішають на допомогу», у ході якої дошкільнята  продемонстрували свої  знання з теми «Пожежна безпека», змогли застосувати їх на практиці.

За підсумками роботи педагоги закладу намітили подальшу роботу з дітьми та батьками з вивчення правил пожежної безпеки.