30 трав. 2019

Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

З 23 по 29 травня 2019 року у нашому садочку "Кріпиш" відбулися незабутні свята – перші випускні для наших малят «Прощавай, садок дитячий!».
17 трав. 2019

День матері у «Кріпиші»

У закладі дошкільної освіти «Кріпиш» м. Бахмута відсвяткували День матері
22 бер. 2019

Тиждень здорового харчування у «Кріпиші»

Діти — наше майбутнє! Від здоров’я наших дітей сьогодні залежить здоров’я усієї нації в майбутньому. А здоров’я дітей не в останню чергу залежить від їх харчування.
11 бер. 2019

«Восьме березня - Свято наших рідних мам та улюблених бабусь» під таким гаслом пройшло свято в нашому садочку

Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне.
15 лют. 2019

Вихованці дитячого садочку "Кріпиш" відсвяткували День святого Валентина

Крилата фраза про те, що любові всі віки покірні – не вимагає доказів, і, все-таки, незвично чути про святкування Дня Валентина за участю дошкільнят.
30 січ. 2019

«Зимові» технології здоров’язбереження дошкільнят

Зима приносить нам багато позитивних емоцій. Вона радує своїм бадьорим морозцем і, звичайно ж, пухнастим снігом. Узимку всі діти люблять погуляти надворі, пограти у сніжки, покататися на санчатах, лижах.
21 січ. 2019

Подарунки для малят

Споконвіку благодійність в усьому світі завжди була потребою душі людей благородних, добрих, милосердних.
2 січ. 2019

До „Кріпиша” завітала Новорічна казка

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.
17 груд. 2018

Майстер-клас у «Кріпиші»

Свій досвід впровадження Програми педагогам міста презентувала вихователь Смирнова Ольга.
20 лист. 2018

Декада театральної діяльності в «Кріпиші»

Однією з неодмінних умов успішності дитини дошкільного віку є розвиток мовлення, її комунікативних навичок.