«Осінні свята у «Кріпиші»»

19 лист. 2019
Золота осінь – це найкрасивіша пора року, коли в нашому закладі «Кріпиш» традиційно проводяться осінні свята та розваги.

На святах, які відвідали батьки, бабусі з дідусями, вихованці груп раннього віку, молодших та середніх груп  «Ладунки», «Сонечко», «Росинка», «Чомусики», «Казка», «Горобинка» зустрілися із щедрою Осінню, Хмаринкою, Дощиком, у ролі яких виступили педагоги закладу. Діти допомагали казковим героям, співчували їм, старанно рятували, при цьому співали пісні, танцювали, декламували вірші.

Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена музична зала створили незабутню атмосферу. Свято залишило гарні враження. Дуже приємно було  спостерігати, як малюки розкривають свої таланти.

Усі присутні  отримали позитивні враження від святкових ранків, а діти  - задоволення від виступів, бо вони були справжніми артистами.