18 жовт. 2018

В Бахмуті славні козачата – це маленькі «кріпишата»

У жовтні в Україні відзначають День українського козацтва.
19 вер. 2018

Осінній пікнічок у «Кріпиші»

Для дошкільнят дитячого садка №49 «Кріпиш» педагоги організували розважально-розвивальний пікнічок
3 вер. 2018

Ранкова зустріч у «Кріпиші»

Колектив закладу дошкільної освіти №49 «Кріпиш» м. Бахмута запросив дошкільнят, їх батьків на святкову «Ранкову зустріч»
25 черв. 2018

Подорож до «Жовтої країни»

25 червня в дитячому садочку пройшло свято жовтого кольору для молодших дошкільників.
22 черв. 2018

День Нептуна у «Кріпиші»

День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів
12 черв. 2018

Літній квест у «Кріпиші»

Дошкільнята старших груп стали учасниками незвичайного літнього квесту за участі веселих піратів.
29 трав. 2018

Дивосвіт талантів

«Дивосвіт талантів» - так називався звітний концерт танцювального колективу «Жемчужинка»
7 трав. 2018

«Кріпишата» підкорюють сцену Всеукраїнського фестивалю «Зоряні малята – Весна 2018»

5 травня у місті Дружківка відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Зоряні малята».
20 квіт. 2018

Оздоровлюємо дітей разом з батьками

Головним завданням закладу дошкільної освіти є оздоровлення дітей.
19 бер. 2018

Перемога у конкурсі "Педагогічний дизайн заняття"

Закінчився міський конкурс професійної майстерності «Педагогічний дизайн заняття».