1 вересня у «Кріпиші»

2 вер. 2019
Святковий День знань у нашому садочку розпочався з веселої ранкової гімнастики, яку дошкільнята зробили разом з улюбленими героями мультфільмів.

Черепашки ніндзя, ляльки-лол запросили дітей на запальний флешмоб, де діти із задоволенням співали пісні, танцювали та отримали ключики до Країни знань.

Після святкового сніданку вихователі кожної групи провели з дітьми цікаві партнерські види діяльності: ігри-атракціони, досліди та експерименти, казкові вікторини, спортивні змагання та виготовлення святкових листівок.

Вихованці дитячого садка отримали задоволення від спілкування одне з одним та з педагогами, які хоча б на один день «перетворились» на знайомих персонажів мультфільмів.