7 бер. 2018

"Як ми вiтали мам і бабусь"

Мамине свято - улюблене весняне свято в нашій країні.
17 січ. 2018

Звітні заняття гуртків

Керівники гуртків Багдасарян Олена, Недосека Надія, Слєпньова Ірина показали високий рівень професіоналізму та вміння конструктивно спілкуватися з дітьми і батьками
26 груд. 2017

Зимовий квест у «Кріпиші»

Малюки та дорослі з нетерпінням чекають зиму, казковий час, коли доступні найрізноманітніші ігри для дітей взимку на вулиці.
25 груд. 2017

Святкування Нового року жовтої собаки!

З 26 по 28 грудня у дошкільному закладі №49 «Кріпиш» міста Бахмут для усіх вікових груп відбулися святкові новорічні ранки – спільні музично-театралізовані дійства дітей і дорослих.
10 груд. 2017

Майстер-клас для батьків "Готуємось до свят"

Як діти "Кріпиша" зі своїми батьками готувалися до новорічних свят.
12 лист. 2017

Вчителі ЗОШ №18 в гостях у «Кріпиша»

В світлі Концепції нової української школи особливої актуальності набула проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою.
10 жовт. 2017

ОСІННІ РОЗВАГИ В "КРІПИШІ"

Золота пора приносить нашим дітям багато нових розваг і цікавих занять. Під таким гаслом пройшли осінні розваги у дитячому садочку «Кріпиш».