1 вер. 2020

Другий День народження «Кріпиша»

1 вересня відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №49 «Кріпиш» міста Бахмут у рамках реалізації національного проєкту «Велике будівництво».
19 серп. 2020

Випускні бали у садочку «Кріпиш»

Ось і практично підійшов до кінця оздоровчий період у закладі дошкільної освіти №49 «Кріпиш» міста Бахмут.
26 черв. 2020

Святкування Дня Конституції України!

У дошкільному навчальному закладі №49 "Кріпиш" 25 - 26 червня відбулися заходи присвячені Дню Конституції
22 черв. 2020

День батька у "Кріпиші"

День батька 2020 — це міжнародне свято, яке відзначають одночасно в усьому світі, традиційно — в третю неділю червня.
12 черв. 2020

Кріпишата зустрічають літо!

Весело розпочався літній сезон у дошкільнят "Кріпиша".
28 трав. 2020

Дистанційне навчання

Найменші малята дитячого садочку "Кріпиш" не сумують, та продовжують малювати, ліпити та грати на музичних інструментах.
12 трав. 2020

День Перемоги!

Діти з групи "Барвінок" дитячого садочку "Кріпиш", разом з батьками та їх вихователями зробили гарні роботи до свята "День перемоги!'
18 квіт. 2020

Дистанційне навчання

Карантин для дітей дитячого садочку "Кріпиш", навчанню не заважає і дає змогу гарно проводити час!
20 лют. 2020

«Кріпишата» опановують секрети сталого розвитку

Сьогодні населення Землі складає більше 7 мільярдів.
14 лют. 2020

Святкування Стрітення в «Кріпиші»

Проведення свята Стрітення вже стало традицією у нашому садочку.