18 жовт. 2021

«Як козаки сіль міняли»

У нашому садочку пройшли дозвілля, присвячені Дню козацтва, у формі геокешингу «Як козаки сіль міняли».
24 вер. 2021

День дошкілля!

Напередодні професійного свята День дошкілля педагогічні працівники провели разом з дітьми старшого дошкільного віку інтегровані розваги "Вересневий бум".
10 вер. 2021

"У здоровому тілі здоровий дух"

Сьогодні у вихованців дитсадка №49 "Кріпиш" Бахмутської ТГ відбулося яскраве спортивне свято "У здоровому тілі здоровий дух".
1 вер. 2021

1 вересня у "Кріпиші"

Весело зустріли перше вересня малюки закладу дошкільної освіти 49 "Кріпиш" Бахмутської ТГ.
11 серп. 2021

Улюблене свято малюків-День народження!

Сьогодні діти групи "Чомусики" та "Росинка" вітали літніх іменинників.
5 лип. 2021

"Книга, як світ можливостей"

Заклад дошкільної освіти №49 "Кріпиш" щиро вдячний всій команді The LEGO Foundation за визнання.
23 черв. 2021

Геокешинг "Малинковий бум"

Малинки разом ми шукали, Всі перепони подолали.
17 черв. 2021

Дерзай, малюк!

Дерзай, малюк! І ми дерзали! Всі призові місця у конкурсі придбали!
3 черв. 2021

Вітання від Кріпиша з Днем Захисту дітей!

Цей день у всьому світі, Приурочили всім дітям! І Кріпиш діток вітає, Щастя, радості бажає!
19 трав. 2021

Діти ДНЗ 49 "Кріпиш" стали переможцями Всеукраїнського фестивалю "Зоряні Малята".

Танцювальний колектив "Жемчужинка", тріо " Bebies Voices" , Савенко Кіра, Сашко Черненко - гордість нашого закладу! Дякуємо, малята!!!!