День відкритих дверей у «Кріпиші»

5 груд. 2019
Щорічно в дошкільному навчальному закладі №49 «Кріпиш» міста Бахмут проводиться День відкритих дверей.

Цей освітній захід має на меті популяризацію діяльності закладу дошкільної освіти, активізацію творчого потенціалу педагогічного колективу та налагодження ефективної взаємодії педагогів з батьками вихованців.

У День відкритих дверей дошкільний заклад радо зустрів своїх маленьких вихованців та гостей – їх батьків. Дошкільнята взяли участь у веселій ранковій гімнастиці, продемонстрували вміння користуватися столовими приборами під час прийому їжі, вміння застосовувати на практиці правила етикету під час спілкування з однолітками та дорослими.

Гарні враження в батьків закладу залишилися від перегляду занять з різних розділів програми, прогулянки з дітьми, розваг у другу половину дня. Найбільш родинам вихованців запам’ятались заходи, які провели педагоги, що атестуються, Пономаренко Ольга (інтегроване заняття «Дари осені»), Євтушенко Оксана (інсценування «Як копійка гривням допомагала»), Ковальова Інна (розважальне шоу «Діти і батьки»), Кушаба Олеся (драматизація казки «Вовк і семеро козенят на новий лад»).

Проведені заходи дали можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у закладі дошкільної освіти, переглянути організацію освітньої  діяльності.

Підбиваючи  підсумок проведеного заходу, педагоги й батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною і потрібною, її варто проводити мінімум двічі на рік.