Осінній пікнічок у «Кріпиші»

8 жовт. 2019
Другий рік поспіль у закладі дошкільної освіти «Кріпиш» міста Бахмут проводиться розвивальний пікнік, який має на меті згуртувати дітей старшого віку та батьків на початку нового навчального року.

У пікнічку взяли участь дошкільнята старших груп «Джерельце», «Барвінок», «Соняшники», «Посмішка» та сучасні мультиплікаційні герої – Ніндзя Черепашка, Фіксики, Лялька Лол, Посіпака, Україночка.

Захід пройшов у формі дитячого квесту, у ході якого дошкільнята разом з батьками співали знайомі українські пісні, танцювали сучасні танці, долали смугу перешкод, пробували свої сили у виготовленні поробок та проведенні досліду з отримання снігу.

Фінальною крапкою став дитячий флешмоб, який складався з елементів сучасних дитячих танців. За участь у квесті батьки, які хоча б на день опинились у Країні дитинства,  подарували дітям солодкі призи.