Робота консультпункту «Рік перед школою» в ДНЗ №49 «Кріпиш»

28 лист. 2019
Вступ до школи - це переломний момент не тільки в житті кожної дитини, але і в цілому всієї родини.

У кожній родині, де підростає шестирічна дитина, останній рік перед школою заповнений не лише приємними очікуваннями та хвилюваннями, але й багатьма незвичними проблемами і тривогами. Кожен з батьків замислюються над тим, як складеться шкільне життя дитини, чи буде воно радісним і успішним. Батьків майбутніх першокласників хвилює безліч питань, пов’язаних із підготовкою дитини до шкільного навчання, тому педагогічний колектив закладу дошкільної освіти «Кріпиш» Бахмута організував зустріч батьків із педагогами закладу дошкільної освіти та шкіл №№12, 18 у рамках консультпункту «Рік перед школою».

На першому засіданні консультпункту розглядалися питання формування дошкільної зрілості, психологічної готовності дитини до школи. Керівник консультпункту практичний психолог Лариса Пискун познайомила присутніх батьків із складовими психологічної готовності до школи, продемонструвала методи, що допоможуть розвинути той чи інший компонент дошкільної зрілості, запропонувала буклети «Дитина в період адаптації до школи».

Батьки разом з учителями початкових класів змогли переглянути заняття з математики у старших групах «Посмішка», «Соняшники», «Джерельце»,  які провели вихователі Юлія Рябова, Інна Ковальова, Лариса Лесакова. Діти показали достатній рівень знань за перший квартал навчального року, свої організаційні та навчальні навички.

Після перегляду освітньої діяльності вчителі початкових класів Галина Синельникова та  Наталя Северин  розповіли про особливості навчання в новій українській школі, надали практичні рекомендації щодо розвитку дрібної моторики рук у дітей, виховання самостійності та відповіли на питання батьків

Результатом роботи консультпункту стали рекомендації для батьків, які допоможуть подолати хвилювання перед навчанням у школі.