Декада театральної діяльності в «Кріпиші»

20 лист. 2018
Однією з неодмінних умов успішності дитини дошкільного віку є розвиток мовлення, її комунікативних навичок.

Одним із продуктивних напрямів роботи з розвитку мовленнєвої активності дитини визнано використання театралізованої діяльності. І це не випадково, адже саме театралізована діяльність є провідним видом   мовленнєвої діяльності в дошкільному віці.

Саме тому питання розвитку мовленнєвих здібностей дітей засобами театралізованої діяльності стало для педагогічного колективу закладу дошкільної освіти №49 «Кріпиш» міста Бахмут надзвичайно актуальним.

У середині листопада педагоги середніх та старших груп «Соняшники», «Посмішка», «Чомусики», «Джерельце», «Росинка», «Горобинка»  разом з дітьми  підготували для показу батькам цікаві театральні постановки за мотивами відомих народних та авторських українських казок. Діти із задоволенням брали участь у виконанні різноманітних ролей, сучасних пісень з дитячого репертуару, оригінальних танцювальних композицій. Яскравості театральним постановкам надало використання ІКТ, тіньових ефектів, незвичайних декорацій.

Музичний супровід театралізованої діяльності здійснювали керівники музичні Ірина Ісаєва та Олена Багдасарян. Це перетворило звичайні казки у справжні театральні вистави, де діти були справжніми артистами.

Педагоги закладу дошкільної освіти переконалися в тому, що театралізована діяльність створює унікальні можливості для  гармонійного розвитку дітей, тому на березень 2019 року заплановано проведення фестивалю народної української казки, де візьмуть участь усі дошкільні групи закладу. Запрошуємо до нас на вистави!