Вихованці дитячого садочку "Кріпиш" відсвяткували День святого Валентина

15 лют. 2019
Крилата фраза про те, що любові всі віки покірні – не вимагає доказів, і, все-таки, незвично чути про святкування Дня Валентина за участю дошкільнят.

Однак, сучасні діти знають про те, що таке любов, вже з перших років життя, і багато з них «закохуються» один в одного саме в садочку. Тому 14 лютого в ДНЗ №49 “Кріпиш” міста Бахмут  відбулась розвага, присвячена Дню Святого Валентина, в якому взяли участь вихованці старших груп «Росинка» та «Чомусики».

Завдяки злагодженій роботі керівника музичного Ірини Ісаєвої та педагогів  Ольги Смирнової та Гаяне Рисякової на святі панувала весела, радісна та привітна атмосфера дружби та любові. Діти брали участь у різних конкурсах, де хлопчики знаходили для дівчат цукерки та їхні чобітки, а дівчата - свою другу половинку. Було багато яскравих танців та гарних пісень. Наприкінці розваги малята отримали шоколадні сердечка.

Такі святкові зустрічі у дитсадку розмальовують життя дітей неповторними хвилинами щастя та надією на позитивні зміни. Головне  для нас, дорослих, навчити ДИТИНУ радіти життю, відкривати душу і серце.