Подарунки для малят

21 січ. 2019
Споконвіку благодійність в усьому світі завжди була потребою душі людей благородних, добрих, милосердних.

У наш час категорія цих людей не вичерпалася. І у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, яслах – садку №49 «Кріпиш» є такі люди.

18 січня 2019 року Територіальний Сервісний Центр 1442 та Районний Сервісний Центр МВС України у Донецькій області в особі керівника Кашникова Сергія Олександровича з представниками цих центрів відвідали садочок та надали спонсорську допомогу діткам з вадами зору. Гості подарували дітям цікавий бізі-борд для розвитку сенсорних еталонів та опосередкованої корекції гостроти зору  «Будиночок радості та тепла» й яскравий  конструктор «Пожежна машина». А ще дорослі презентували  величезний кошик з фруктами, чим дуже порадували діточок. Малеча з задоволенням приймала подарунки та зустріла гостей віршами та колядками.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я вихованців нашого садочка.