Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

30 трав. 2019
З 23 по 29 травня 2019 року у нашому садочку "Кріпиш" відбулися незабутні свята – перші випускні для наших малят «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Малята зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

На згадку про садочок випускники отримали дипломи від директора закладу  Забари Зінаїди  та подарунки від батьків.