«Восьме березня - Свято наших рідних мам та улюблених бабусь» під таким гаслом пройшло свято в нашому садочку

11 бер. 2019
Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне.

Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті першими сонячними променями – це весна. Разом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день - це свято найкрасивішої, найелегантнішої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Одним словом — свято жінок!

Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад №49 «Кріпиш» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 04.03. по 07.03.2019 року.

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам.

Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам, дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих мам будуть їхня любов та палаючі серця.

Гостями всіх свят були : Весняночка, Капітошка, пташечки, метелики, квіти та інші герої. Звучали прекрасні пісні, веселі і ліричні. Діти читали гарні вірші про весну, про мам, про бабусь, танцювали та показували гімнастичні етюди.

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, кружляли разом з дітьми у танцях, співали родинні пісні, читали вірші і ділилися спогадами. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.