До „Кріпиша” завітала Новорічна казка

2 січ. 2019
Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Колектив «Кріпиша» кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, вихователі виготовили цікаві плакати, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосфер. Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися 21 та 28 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз, казкові та сучасні герої. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам та гостям закладу. Малята отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.  Як підсумок святкування Нового року в дитсадку організовано тематичну виставку батьківських та дитячих робіт „Майстерня Діда Мороза”, до якої залучилися майже всі родини.