Звітні заняття гуртків

17 січ. 2018
Керівники гуртків Багдасарян Олена, Недосека Надія, Слєпньова Ірина показали високий рівень професіоналізму та вміння конструктивно спілкуватися з дітьми і батьками

У листопаді, грудні 2017 року в дошкільному закладі були проведені звітні заняття гуртків «Жемчужинка», «Фітнес-гімнастика для малюків», «Весела англійська» для батьків.

Заняття показали, що надання додаткових освітніх послуг на платній основі є результативним: у дітей підвищився загальний рівень розвитку, поліпшилось здоров’я, на достатньому рівні розвинені ключові життєві компетенції.

Керівники гуртків Багдасарян Олена,  Недосека Надія, Слєпньова Ірина показали високий рівень професіоналізму та вміння конструктивно спілкуватися з дітьми і батьками.