Вчителі ЗОШ №18 в гостях у «Кріпиша»

12 лист. 2017

Картинки по запросу анимация учитель   В світлі Концепції нової української школи особливої актуальності набула проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою. Наступність між дошкільними і шкільними ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання. Про це вказано в Законі України «Про освіту» , «Про дошкільну освіту», в навчальних програмах та інших нормативних документах. Необхідно прагнути до організації єдиного розвивального світу  дошкільної та початкової освіти.

У Базовому компоненті дошкільної освіти та Державному стандарті початкової освіти визначається пріоритетність компетентнісного підходу до розв’язання основних завдань дошкільної та початкової ланок освіти.

У дошкільному віці закладаються найважливіші риси особистості. Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі знайомляться з формами, методами роботи в дошкільному закладі.

Це стало традиційною формою спільної роботи ДНЗ №49 «Кріпиш» та ЗОШ №18. На початку грудня педагоги молодших класів  Олена Маркелова та  Світлана Макобрій відвідали заняття з грамоти та математики для дітей старших груп. Вихователі Оксана Дудка, Оксана Євтушенко, Алла Походун та Лариса Лесакова продемонстрували професійний підхід до підготовки дітей до школи, використавши сучасні методи та прийоми роботи з дітьми.

Важливу роль у забезпеченні наступності дошкільної і шкільної освіти відіграє детальне вивчення уявлень батьків і педагогів один про одного, що приведе їх до взаємодії та розробки спільних рекомендацій.

По закінченні занять вчителі початкових класів відповіли на питання батьків і надали загальні поради щодо підготовки дітей до умов шкільного навчання.