ОСІННІ РОЗВАГИ В "КРІПИШІ"

10 жовт. 2017
Золота пора приносить нашим дітям багато нових розваг і цікавих занять. Під таким гаслом пройшли осінні розваги у дитячому садочку «Кріпиш».

Золота пора приносить нашим дітям багато нових розваг і цікавих занять. Вже з перших днів осені починаються тематичні розваги в дитячому садку. Турботливі та люблячі свою справу вихователі намагаються всебічно урізноманітнити дитяче дозвілля і стимулювати малюків до здобуття нових знань.

Ходить осінь по садах

Ходить усміхається

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються.

Під таким гаслом пройшли осінні розваги у дитячому садочку «Кріпиш». Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведений даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

Картинки по запросу анимация листочекКартинки по запросу анимация листочек