"Як ми вiтали мам і бабусь"

7 бер. 2018
Мамине свято - улюблене весняне свято в нашій країні.

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.

Картинки по запросу анимаційна листівка з 8 березня

Мамине свято - улюблене весняне свято в нашій країні. До цього свята усі готуються з особливим старанням і любов'ю. З перших днів весни з дітьми були проведені бесіди на тему"Мама - самий кращий друг", "Бабуся рідна", намальовані портрети наших улюблених мам,бабусь, виготовлені листівки, квіти-тюльпани, розучені вірші і пісні. Підсумком усієї роботистав ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню. Діти читали вірші, співали пісні, і від щирої вдячності і любові до своїх близьких - мамам і бабусям - на очі підступали сльози. Та яке ж свято без цікавих конкурсів і спільних ігор, які доставили і дітям, і дорослим масу позитивних емоцій, дух азарту і змагання. Але найзворушливіший момент- підношення подарунка, освідчення в коханні і побажання щастя !!!

Картинки по запросу анимашки цветі