Святкування Нового року жовтої собаки!

25 груд. 2017
З 26 по 28 грудня у дошкільному закладі №49 «Кріпиш» міста Бахмут для усіх вікових груп відбулися святкові новорічні ранки – спільні музично-театралізовані дійства дітей і дорослих.

Картинки по запросу открітка з новим 2018 роком

У дитячому саду Новий рік посідає особливе місце серед інших свят. До нього готуються довше за все, з особливою ретельністю. Вихователі та керівники музичні намагаються, щоб захід пройшов на найвищому рівні, адже по ньому оцінюють їх роботу з дітьми.

З 26 по 28 грудня у дошкільному закладі №49 «Кріпиш» міста Бахмут  для усіх вікових груп відбулися святкові новорічні ранки – спільні музично-театралізовані дійства дітей і дорослих.

Малята із задоволенням виконували ролі казкових героїв, співали і танцювали, водили хороводи, грали у різні ігри, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів!  А працівники закладу разом із батьками з не меншим запалом входили в образи  Снігуроньки, Сніговика, підступної  Баби Яги, казкових персонажів з мультфільму «Свинка Пепа», «Русалонька» та щирого Діда Мороза.

Завдяки казковій атмосфері дорослі змогли відчути себе дітьми, а малеча ще раз переконалась у тому, що дива існують. Всі отримали незабутні враження від новорічних свят.

Картинки по запросу анимация снеговик