Оздоровлюємо дітей разом з батьками

20 квіт. 2018
Головним завданням закладу дошкільної освіти є оздоровлення дітей.

Оздоровлюємо дітей разом з батьками

Головним завданням закладу дошкільної освіти є оздоровлення дітей. Цьому сприяють оздоровчі та виховні заходи. Одним з таких заходів є спортивне дозвілля «Мій малюк зможе» за участі батьків, яке щорічно проводиться в дошкільному навчальному закладі №49 «Кріпиш» міста Бахмут.

Батьки та діти середньої групи «Росинка» із задоволенням брали участь в різноманітних естафетах, групових та індивідуальних конкурсах, які підготували інструктор з фізкультури Надія Недосека та вихователь Ольга Сергіївна в рамках Тижня здорового способу життя.

Найбільш цікавими для дітей були змагання мам у стрибанні на скакалках та конкурс для хлопчиків та батьків «Хто більше відіб’є м’яч». На завершення діти з батьками влаштували салют і отримали заслужені нагороди.

Сподіваємось, що традицію проведення спільних спортивних розваг з батьками та дітьми середнього дошкільного віку переймуть педагоги молодших груп.