В Бахмуті славні козачата – це маленькі «кріпишата»

18 жовт. 2018
У жовтні в Україні відзначають День українського козацтва.

Дошкільнята старшої групи «Росинка» закладу дошкільної освіти №49 «Кріпиш» міста Бахмут не залишились осторонь від цієї події. Вони разом зі своїми вихователями Ольгою Смирновою та Мариною Борисенко, а також з батьками гучно відсвяткували цей день, взявши участь у музично-спортивному дозвіллі «Ми – маленькі козачата».

Свято розпочалось з урочистої пісні на честь козаків «Ми роду козацького діти», яку виконали маленькі козачата та їх подруги – дівчата. Продовженням дозвілля стали спортивно-музичні змагання між дорослими та маленькими козаками, які організував «справжній» отаман Кирило Кожум’яко (інструктор з фізкультури Надія Недосека).

Українське караоке, козацька естафета, боротьба на килимі, народні ігри – ось невеликий перелік того, у чому змагались батьки та діти.

Справжньою окрасою спортивного дозвілля стали українські вірші про козаків, пісні про Україну та стилізовані народні танці у виконанні дівчаток, які підготували педагоги групи спільно з керівником музичним Іриною Ісаєвою.

Яскравим акордом святкового дозвілля  стало «виготовлення» та дегустація кулішу – улюбленої страви козаків.

Наприкінці свята дорослі та маленькі козаки дали клятву любити та поважати рідну Україну та її синів і доньок.