Дивосвіт талантів

29 трав. 2018

«Дивосвіт талантів» - так називався звітний концерт танцювального колективу «Жемчужинка» середніх та старших груп дитячого садочка «Кріпиш», який відбувся на прикінці травня.

Маленькі артисти у яскравих нарядах зачаровували глядачів своїми таночками. Класика, народні та естрадні-сучасні танці – усе під силу вихованцям колективу «Жемчужинка».

Керівники танцювального колективу «Жемчужинка» Ісаєва Ірина  та Багдасарян Олена, професійно готовили дітей на протязі року, щоб показати такі яскраві та чудові номери. Батькам та вихователям юних танцюристів дуже сподобався концерт та їхні діти.

Також, кожен рік запрошуються гості зі своїми номерами із музичної школи іскуств: шоу група "Kinder Surprise" - керівник Багданова Ольга, та інструментальний ансамбль "Бебітошки" - керівник Сидорова Юлія. Всі були вражені яскравим виступом гостей!