Літній квест у «Кріпиші»

12 черв. 2018
Дошкільнята старших груп стали учасниками незвичайного літнього квесту за участі веселих піратів.

Літній оздоровчий період в закладах дошкільної освіти нарешті розпочато. Діти і педагоги чекають на нього із нетерпінням, бо саме влітку в дитсадку відбуваються найцікавіші події і пригоди.

Дошкільнята старших груп «Казка», «Горобинка», «Джерельце» дошкільного закладу №49 «Кріпиш» м. Бахмут стали учасниками незвичайного літнього квесту за участі веселих піратів (керівник музичний Ірина Ісаєва, вихователь Оксана Євтушенко). Вихованці разом зі своїми вихователями поринули у незвіданий світ моря, познайомились з «морськими» професіями, пригадали жителів моря, позмагались у спритності та швидкості, і, звісно, отримали довгоочікуваний скарб – золоті піастри.

Квест виявився цікавим дорослим і дітям, запам’ятався невимушеною атмосферою дитячої гри, веселими посмішками і дружньою допомогою при проходженні усіх перешкод на шляху до скарбів.