Ранкова зустріч у «Кріпиші»

3 вер. 2018
Колектив закладу дошкільної освіти №49 «Кріпиш» м. Бахмута запросив дошкільнят, їх батьків на святкову «Ранкову зустріч»

На порозі новий навчальний рік. Чого від нього чекати і на що сподіватися? Такими питаннями задавалися батьки й педагоги закладів дошкільної освіти напередодні 1 вересня, бо саме з цього дня розпочинається робота за концепцією Нової української школи. Головна мета освітньої реформи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а  й вміння застосовувати їх у житті.

У рамках реалізації  концепції було запропоновано відмовитись від проведення традиційних вересневих лінійок для батьків та дітей. Колектив закладу дошкільної освіти №49 «Кріпиш» м. Бахмута привітав дошкільнят, їх батьків під час святкової «Ранкової зустрічі». Педагоги закладу провели з дошкільнятами веселі анімаційні ігри, заспівали гімн «Кріпиша», станцювали запальний танець друзів. Завідувач Зінаїда Забара привітала дітей та їх батьків, побажала успіхів у навчальному році.

Упродовж святкового дійства дітей вітали ельф Кріпиш (Гаяне Рисякова) та принцеса Вікторія  (Алла  Походун), які роздали дошкільнятам із різних груп чарівні завдання.

Свято тривало весь день: діти подивились ляльковий театр у виконанні вихователів, взяли участь у спортивних змаганнях та танцювальному марафоні. Сподіваємось, що ця зустріч запам’ятається дітям надовго.