Святкування Дня Конституції України!

26 черв. 2020
У дошкільному навчальному закладі №49 "Кріпиш" 25 - 26 червня відбулися заходи присвячені Дню Конституції

У дошкільному навчальному закладі №49 "Кріпиш"  25 - 26 червня відбулися заходи присвячені Дню Конституції  в яких активно приймали участь дошкільнята. Вихователі старших груп Рябова Ю.С., Ковальова І.М., Кудренко І.Г. та керівник музичний Багдасарян О.В.  підготували для дітей старшого віку тематичні заняття «Україна – рідний край». Діти прийняли участь у  музично - патріотичному святі «Ігри патріотів», де перевірили свої уявлення про державу та  її устрій, познайомилися з поняттям «Конституція України». Діти молодшого та середнього віку разом з вихователями підготували гарні поробки (прапорці та патріотично-дитячі герби України). Для батьків вихователі оформили стенди  «Конституція – основний Закон України».

Я — українець. Є у мене право
     На рідну мову та свою державу,
          На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

Вітаємо з Днем Конституції України!