«Кріпишата» опановують секрети сталого розвитку

20 лют. 2020
Сьогодні населення Землі складає більше 7 мільярдів.

Якби кожна людина у світі підтримувала той же спосіб життя і рівень споживання, як мешканці України, нам були б потрібні ще дві такі планети. Якщо ми продовжимо експлуатувати Землю тими ж темпами, як зараз, наше майбутнє виявиться під загрозою. Та все ж ми віримо, що у нас є вибір і ми можемо змінити ситуацію.

Проблеми виховання гуманності, любові до людей і всього навколишнього, бережного та економного ставлення до природи завжди були актуальними в освітній роботі з дошкільниками закладу дошкільної освіти №49 міста Бахмут.

У розв'язанні цих проблем допомогти педагогам покликана освіта для сталого розвитку, головною ідеєю якої є Люди + суспільство + природа = ГАРМОНІЯ. Одним з основних положень Концепції сталого розвитку є твердження, що охорона навколишнього середовища має стати основним компонентом процесу розвитку дошкільників і не може розглядатись у відриві від нього.

З метою реалізації завдань освіти для сталого розвитку у дошкільному закладі «Кріпиш» відбувся інтелектуально-розважальний захід «Бережімо нашу планету», який провели вчитель школи №18 Мамзіна Олена та її учні – учасники міжнародного проєкту «Життя без сміття». Дошкільнят познайомили з основними небезпеками для планети Земля і для людей, провели презентацію різних видів екологічних заходів, у яких брали участь учні школи, організували анімаційні та рухливі ігри «Будиночок і дахи», «Вогонь, вода, повітря, земля», «Сортування сміття» тощо.

Підсумком заходу став взаємний намір навесні організувати екологічну акцію «Зробимо наше місто чистішим».