Випускні бали у садочку «Кріпиш»

19 серп. 2020
Ось і практично підійшов до кінця оздоровчий період у закладі дошкільної освіти №49 «Кріпиш» міста Бахмут.

За традицією наприкінці навчального року у дошкільному закладі проводився випускний бал, який у цьому році було перенесено на серпень у зв’язку із карантином.
Випускний у дитячому садку – день і сумний, і радісний одночасно: сум розставання і хвилююче очікування перед школою.
Випускний – це зворушливе та незабутнє свято, яке символізує закінчення дошкільного дитинства. Вихователі закладу дошкільної освіти «Кріпиш» зробили все для того, щоб для випускників 2020 року випускний бал запам’ятався назавжди. Упродовж свята лунали сучасні українські пісні, вірші у виконанні дошкільнят; настрій дітям піднімали танцювальні композиції, спортивні та театральні номери.
У цьому році своїх улюбленців випускали вихователі Ірина Кудренко, Лариса Лесакова, Юлія Рябова, Ірина Слєпньова,Інна Ковальова, Ольга Маляренко, керівники музичні Ірина Ісаєва, Олена Багдасарян.
«Кріпишата» готуються до нового життєвого етапу – вступу до школи. Позаду залишились дні, сповнені чудовими пригодами у світ цікавих відкриттів, попереду – непроста дорога у світ дорослого шкільного життя. Ми бажаємо, щоб наші випускники стали відмінниками, помічниками, дослідниками і творцями! Ми говоримо їм: «У добрий час!»