Другий День народження «Кріпиша»

1 вер. 2020
1 вересня відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №49 «Кріпиш» міста Бахмут у рамках реалізації національного проєкту «Велике будівництво».

На заході були присутні заступниця голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови Донецької облдержадміністрації з гуманітарних питань Тамара Лук’янчук , виконуюча обов’язки завідувача сектору інноваційної діяльності та менеджменту освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Олена Свідрак, голова Бахмутської міської ради Олексій Рева, заступниця міського голови Вікторія Точена, депутатка міської ради Ольга Капленко, начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради  Наталія Дроздова та інші поважні гості. Діти, батьки та педагоги закладу відсвяткували другий День народження «Кріпиша» після капітального ремонту. На заході лунали українські пісні, вірші, був представлений танець «Комарики-дударики» у виконанні вихованців хореографічного гуртка «Перлинка».

Директор закладу дошкільної освіти Зінаїда Забара  провела екскурсію дитячим садком, під час якої продемонструвала комп’ютерний клас, сенсорну кімнату та офтальмологічний кабінет для лікування дітей з порушеннями зору.

Апогеєм свята став виступ старшої підгрупи гуртка «Перлинка», яка подарувала батькам вихованців танцювальну композицію «Бінго».

На святкуванні не обійшлося без подарунків: вихованці отримали від голови Донецької облдержадміністрації обладнання для ресурсної кімнати (інтерактивна підлога, телевізор, ноутбук, «світовий дощ») та музичного залу (акустичне піаніно, портативна акустична система).

На згадку про зустріч з мешканцями «Кріпиша» гості отримали сувеніри.