День батька у "Кріпиші"

22 черв. 2020
День батька 2020 — це міжнародне свято, яке відзначають одночасно в усьому світі, традиційно — в третю неділю червня.

В останні роки ця традиція зробилася набагато популярнішою, прийшла вона і в Україну. Діти дитячого садочка "Кріпиш" теж приєднуються до поздоровлення своїх татусів. Вони підготували разом з вихователями гарні поробки, вивчили чутливі вірші-привітання, проспівали пісні та приймали участь у цікавій розвазі "Хата на тата".
Шановні і рідні татусі! Ми вітаємо Вас зі святом! Ви наш захист, опора! Бажаємо вам від щирого серця ніколи в житті не розчаровуватися в своїх дітях. Ви завжди будете нашим прикладом для наслідування! Ми любимо Вас! Спасибі, що ви поруч!