1 вересня у "Кріпиші"

1 вер. 2021
Весело зустріли перше вересня малюки закладу дошкільної освіти 49 "Кріпиш" Бахмутської ТГ.

Ранок розпочався з веселої гімнастики, яку провів заводний герой з мультфільму "Майнкрафт". Упродовж дня вихованці дитсадка були активними учасниками шоупрограми "Анімаційний мультибум", де на гостини до дошкільнят завітали Лялька Лол, Карамелька, Робокар, Губка Боб та Стів. Діти взяли участь у руханках, комп'ютерних дидактичних іграх, фокусах, заспівали та станцювали разом з улюбленими мультиплікаційними героями. На згадку про початок навчального року та наближення Дня народження міста дошкільнята зробили колективні роботи. Перший день осені став справжнім святом для дітей та педагогічного колективу "Кріпиша".