Сторінка для педагогів

стрес

1. УНИКАЙТЕ НЕПОТРІБНОГО ДИСКОМФОРТУ

Навчіться говорити «ні».

Уникайте людей, які вас дратують.

Упорядкуйте свій список справ.

2. НАМАГАЙТЕСЯ ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ

Не стримуйте, а висловлюйте свої почуття.

Будьте більш рішучими. Не пасіть задніх у власному житті. Дивіться проблемам в обличчя, намагаючись зробити все можливе, аби передбачити та запобігти негативним наслідкам.

Керуйте своїм часом. Якщо ви не вмієте планувати власний час, а всі важливі справи відкладаєте на потім, колись вам доведеться вирішувати їх усі відразу, тоді, звичайно, дуже важко залишатися зосередженим та спокійним. Навчіться планувати спочатку свій день, потім тиждень тощо.

3. НАМАГАЙТЕСЯ ПРИСТОСУВАТИСЬ ДО ДЖЕРЕЛ СТРЕСУ

Дивіться на проблеми згори. Запитайте себе, чи буде стресова ситуація актуальною та важливою через місяць або рік, чи варта вона того, щоб засмучуватися та картати себе. Якщо ваші відповіді негативні, спрямуйте ваш час та енергію на дійсно важливі питання.

Зосередьтесь на позитиві. Коли стрес звалює вас із ніг, знайдіть час, щоб поміркувати над усім, що ви цінуєте у вашому житті, зокрема власні позитивні якості й таланти. Ця проста стратегія допоможе вам не надавати занадто великого значення проблемам у майбутньому.

АНКЕТИ

Визначення типу темпераменту дитини   Закачати

Анкета «Чинники, які негативно впливають на саморозвиток педагога»     Закачати

Анкета для батьків з правового виховання дітей  Закачати