Логопедичні цікавинки на дистанції

8 трав. 2024
Форми дистанційної роботи вчителів - логопедів

В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги.

Вчителі – логопеди закладу дошкільної освіти Марина Борисенко, Олена Федонюк , Юлія Кравченко ведуть постійний пошук та створюють практичні матеріали для роботи з дітьми – логопатами, доцільно поєднують традиційні форми співпраці з дітьми та батьками з інноваційними технологіями в онлайн режимі. Педагоги  відпрацьовують всі етапи, починаючи з артикуляційних та дихальних вправ, закінчуючи автоматизацією та диференціацією звуків, розвитком зв’язного мовлення. Цікаві форми роботи допомогають дитині подолати недоліки мовлення, і тим самим забезпечити повноцінний та всебічний їх розвиток.