Майстер-клас у «Кріпиші»

17 груд. 2018
Свій досвід впровадження Програми педагогам міста презентувала вихователь Смирнова Ольга.

На сьогодні одним з основних напрямів державної політики в галузі освіти в Україні визнано модернізацію системи дошкільної освіти з урахуванням принципів гуманізації, індивідуалізації освітнього процесу. В її основу покладено пріоритетність дошкільної ланки в єдиній системі неперервної освіти, а основним завданням визначено своєчасне становлення і повноцінний розвиток життєвокомпетентної творчої особистості.

Реалізувати ці  завдання покликана комплексна освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку, головними принципами якої є  радісне навчання, пріоритет партнерства і ровесництва, за­безпечення максимальної активності дитини під час прожи­вання кожного дня передшкільного року.

З вересня 2018 року в закладах дошкільної освіти міста Бахмут розпочався експеримент по впровадженню програми «Впевнений старт» у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку. До експерименту долучилося 8 педагогів-дошкільників, серед яких є і  вихователь дошкільного навчального закладу №49 «Кріпиш».

11 грудня на базі дошкільного закладу «Кріпиш» у рамках атестації педагогічних працівників відбувся майстер-клас «Формування логіко-математичної компетенції старших дошкільників в межах реалізації програми «Впевнений старт». Свій досвід впровадження Програми педагогам міста презентувала вихователь Смирнова Ольга, яка провела цікаве інтегроване заняття з дітьми «Сейф для друзів», поділилась власними підходами до реалізації пізнавальних задач щодо логіко-математичного розвитку дошкільнят. У ході майстер-класу учасники змогли ближче познайомитись із методами, формами роботи з дітьми, рекомендованими програмою «Впевнений старт», обговорити позитивні моменти та утруднення при реалізації задач Програми.

Методист міського методичного кабінету Ірина Нікітіна, присутня на заході, акцентувала увагу слухачів на головному результаті Програми – успішність кожної дитини,  формування позитивного ставлення до навчання, а також надала дієві рекомендації щодо подальшої роботи з дітьми.