Осінній пікнічок у «Кріпиші»

19 вер. 2018
Для дошкільнят дитячого садка №49 «Кріпиш» педагоги організували розважально-розвивальний пікнічок

Дитинство – це дивовижний час людського життя! Воно буває раз і не повторюється ніколи. У дивовижній Країні дитинства немає негараздів, і світ навколо сповнений яскравих барв, все нудне і сіре стає яскравим, кольоровим і цікавим.

Дошкільнята дитячого садка №49 «Кріпиш» міста Бахмута ще раз упевнилися в цьому: для них педагоги організували розважально-розвивальний пікнічок.

Діти старших груп відвідали різні локації: «Осінні співаночки», «Кріпиш-денс», «Фітнес-студія», «Маленькі дослідники», «Ігроленд», «Хендмейд». Упродовж дозвілля дошкільнята разом із батьками мали змогу поспівати, потанцювати, зробити власного «лизуна» та янгола, пограти з буквами та геометричними модулями, з великими парашутами.

Святкову атмосферу забезпечили педагоги Ісаєва Ірина, Багдасарян Олена, Недосека Надія, Борисенко Марина, Рябова Юлія, Пискун Лариса, Маляренко Ольга, Кравченко Юлія.

Осінній пікнічок став для дітей справжнім святом, яке закінчилося цікавим флешмобом та чаюванням у колі друзів.