Тиждень здорового харчування в «Кріпиші»

22 груд. 2021
«Не все в рот, що око бачить», - каже нам стара українська приказка, посперечатися з якою вкрай складно.

До їжі потрібно підходити з розумом, і тоді вона стане основою активної життєдіяльності, бадьорого духу і відмінного самопочуття протягом довгих років.

У закладі дошкільної освіти №49 «Кріпиш» Бахмутської ТГ цікаво пройшов традиційний грудневий Тиждень харчування. Основною його метою  було звернути увагу дошкільнят на правила здорового харчування, залежність організму від продуктів, які вживаються в їжу, мотивувати дітей та їх батьків на здоровий спосіб життя.

Упродовж тижня проводилися цікаві форми роботи з дітьми: інтегровані заняття з пріоритетом продуктивних видів діяльності, змагання, розваги , різні види ігор. Особливо дошкільнятам запам’яталися майстер-клас з прикрашання пряників, екскурсія до харчоблоку та розмова з шеф-кухарем Людмилою Слабоус, яка розповіла про «секрети» приготування сучасних страв.

Разом із вихователями постарались і кухарі. Завдяки ним упродовж тижня дошкільнята скуштували страви оновленого меню: рулет рибний, фішболи в томатному соусі, пудинг із курятини, каша пшоняна з гарбузом.

У всіх вікових групах діти отримали знання щодо користі харчових продуктів, повправлялися у приготуванні деяких страв, разом із казковими героями закріпили правила етикету поводження за столом.

Найголовнішим результатом Тижня здорового харчування стало те, що дошкільнята запам’ятали настанови наших предків: «Овочі на столі - здоров'я в будинку», «Яблуко на вечерю - і лікар не потрібний», «Здоров'я наше - вівсяна каша».

Смачного і здорового всім харчування!