Казковий калейдоскоп у закладі дошкільної освіти «Кріпиш»

2 груд. 2020
У стихійному пошуку нових методів і технологій, спрямованих на розвиток мовленнєвої особистості, іноді поза увагою залишається такий ефективний і перевірений часом засіб розвитку словесної творчості як казка.

А саме казка найкраще активізує дитячу уяву і творчість, служить зразком зв`язної розповіді і літературної мови, джерелом образів і сюжетів.
На думку Василя Сухомлинського: «Казка – активне естетичне мистецтво, яке захоплює усі сфери духовного життя дитини: розум, почуття, уяву, волю. Діти розуміють ідею лише тоді, коли вона втілена у яскравих образах. А казка – благородне і ніким незамінне джерело виховання любові до Вітчизни».

У закладі дошкільної освіти №49 «Кріпиш» Бахмутської  міської об’єднаної територіальної громади  з метою реалізації завдань патріотичного виховання пройшов виховний захід «Казковий калейдоскоп», під час  якого педагоги разом із вихованцями старших груп «Горобинка», «Джерельце», «Казка», «Барвінок» взяли участь у театралізованій діяльності на основі українських казок. Дошкільнята із задоволенням драматизували казки «Півник і двоє мишенят», «Солом’яний бичок», «Казкове асорті», «Казка про вірус Противус» (авторська). Діти були справжніми театральними артистами - виконували сучасний пісенний репертуар, виразно читали вірші, демонстрували танцювальні вміння, акторські зідбності.

Найголовніше  -  діти зрозуміли, що у казці представлено  чарівний світ, де вони є головними героями, які можуть протистояти злу і допомагати добру.